KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8034380
nr 803 4380
Anders Gullberg
(f. 1927)
Akvarell, Anders Gullberg (f. 1927), fjällandskap, signerad, -92, 26x36
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 januari 2013
kl 20:23:53
200 kr
150 kr
300 kr
250 kr
400 kr
450 kr